Гройсман: норма про відстрочку електронного декларування має бути скасована

  5 Сiчня, 2016 12:01
  Бюджетний комітет ВР має відповісти за цей пункт.
  Фото з відкритих джерел

  Голова парламенту Володимир Гройсман виступає за скасування норми в законі про держбюджет на 2016 рік, відповідно до якої на рік відкладено введення електронного декларування доходів чиновників.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Щодо ситуації з відстрочкою введення в дію електронних декларацій. Моя особиста тверда позиція - про це не може навіть іти мови. Відповідне формулювання в законі про державний бюджет має бути однозначно виправлене - і я готовий сам внести необхідний законопроект", - йдеться в повідомленні.

  Гройсман наголосив, що вдячний депутатам, які звернули увагу на цю проблему.

  Гройсман допускає, що під час голосування за відповідне виправлення бюджетний комітет ВР керувався тим, що введення в дію електронних декларацій пов'язане з початком повноцінної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, а воно працювати ще не почало.

  "Однак комітет має пояснити свою позицію сам", - додав він.

  Нагадаємо, нардепи звернули увагу на пункт у прийнятому бюджеті,  "про який ніхто не чув в залі". А саме, що декларування всіх активів в електронному вигляді відклали до 1 січня 2017 року. Без виконання ж цього пункту отримання безвізового режиму неможливе.

  Теги : безвізовий режим держбюджет ВР Володимир Гройсман електронне декларування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів