Гройсман не підпише підвищення зарплати депутатам Ради

  14 Квiтня, 2015 20:03
  Спікер запевнив, що зараз у країни не ті умови, щоб втілювати такі закони.

  Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявляє, що не підпише жодних рішень про підвищення зарплатні депутатам. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "Сьогодні в соціальних мережах поширилася чутка про те, що зарплатня депутатів виросла аж у три рази. Хочу офіційно заявити – ніякого підвищення не було і я, як Голова Верховної Ради, жодного рішення про підвищення зарплатні депутатам у тих умовах, в яких зараз живе країна, не підпишу", - наголосив він.

  "Хочеться звернути увагу тих, хто розповсюджує ці чутки – не вигадуйте те, чого немає", - додав він.

  Сьогодні в соціальних мережах поширилася чутка про те, що зарплатня депутатів виросла аж у три рази. Хочу офіційно заяви...

  Posted by Volodymyr Groysman on Tuesday, April 14, 2015

  Водночас у прес-службі Верховної Ради зазначили, що готується проект розпорядження Голови Верховної Ради України про оплату праці народних депутатів, відповідно до урядової Постанови № 43 "Питання оплати праці членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів у 2015 році".

  Раніше сьогодні колишній народний депутат Андрій Павловський повідомив, що депутатам Верховної Ради України з 1 квітня підвищили зарплату з близько 6,5 тис. грн до близько 17,5 тис. грн. Діючий нардеп Сергій Лещенко заявив, що зарплату парламентарям не підвищували.

  Теги : Гройсман депутати зарплата
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів