Гройсман не ініціюватиме звільнення Москаля

  6 Травня, 2016 15:19
  Глава уряду заявив, що не дозволить розмовляти із собою мовою ультиматумів.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман не збирається ініціювати звільнення Геннадія Москаля з посади голови Закарпатської обласної держадміністрації.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів. Геннадію Геннадієвичу, незважаючи на Ваше прохання, подання на Ваше звільнення готувати не збираюсь", – зазначив глава уряду.

  Водночас Гройсман пообіцяв звернутися до Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро з вимогою перевірити факти контрабанди, про які повідомив Москаль.

  Прем’єр запропонував йому започаткувати нову традицію щодо призначення керівних кадрів на митниці на основі публічних конкурсів за участю громадських організацій і розпочати її саме із Закарпатської митниці.

  Також глава уряду запросив Москаля разом із керівництвом Закарпатської митниці до себе на прийом наступного тижня.

  Нагадаємо, очільник Закарпатської області Геннадій Москаль звернувся до Володимира Гройсмана з проханням ініціювати його звільнення із займаної посади.

  Своє рішення він аргументував тим, що на Закарпатті намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи вплив політиків і керівників окремих відомств.

  Теги : контрабанда Геннадій Москаль звільнення Закарпатська область Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів