Гройсман "кинув бюджет" на 600 тис. грн при розмитненні авто для дружини – Дубінський

  9 Липня, 2018 13:38
  За інформацією журналіста, при ввезенні фактично нового автомобіля на територію України прем'єр вдав, що той поламаний, і таким чином "заощадив".

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в 2017 році "заощадив" 600 тис. гривень при ввезенні автомобіля для дружини з-за кордону.

  Про те, як йому це вдалося, розповів журналіст Олександр Дубінський, опублікувавши відповідне відео в Facebook.

  "Прем'єр-міністр Гройсман без жодних схем і багатоходівок, в тупу, кинув бюджет на 600 тисяч гривень при розмитненні машини для дружини. Голова Кабміну, який відповідає за підвищення соціальних стандартів і зростання доходів громадян, вкрав у цих самих громадян їх пенсії, зарплати і допомоги. Вкрав трохи дороги, трішки медикаментів, парочку пайків і кілька патронів. Скрисив у держави, яка найняла його підвищувати прозорість бюджетної політики, 22 тисячі доларів. Будучи при цьому доларовим мультимільйонером. Борцем з контрабандою та "євробляхами", – йдеться у підписі до відео.  За словами Дубінського, при ввезенні нового автомобілю на територію України Гройсман представив його поламаним, у зв'язку з чим і заплатив на 600 тис. гривень менше.

  При цьому журналіст назвав прем'єра "скотиною" і звернувся до нього із закликом: "Якщо ви чоловік, то доплатіть ці гроші і опублікуйте квитанцію. Не будьте поцом".

  Нагадаємо, як нардеп від "Народного фронту" Максим Бурбак оформив "Мерседес" за 3 млн грн на підконтрольну собі фірму.

  Теги : Володимир Гройсман розмитнення Олександр Дубінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів