Гройсман хоче провести глобальну перевірку облгазів: Треба їх вжарить по перше число

  7 Грудня, 2018 11:57
  Очільник уряду каже, що "стурбований, бо людям нараховують якісь химерні борги".

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що планує провести глобальну перевірку облгазів-монополістів, які нараховують жителям незрозумілі борги і завищують ціну на газ.

  Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Українська правда.

  Перед цим лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко поскаржився, що людям заднім числом нараховують борги за газ та виставляють суми в рахунках, вищі за встановленні Кабміном.

  Прем'єр зазначив, що також бачив подібні повідомлення.

  "Я теж бачив  це у ЗМІ і стурбований, бо людям нараховують якісь химерні борги. Заявляю, платіть не більше 8,55 (грн/куб. – Ред.) і тільки по лічильнику. Все інше – шахрайство. Ніяких попередніх боргів бути не може", – наголосив Гройсман.

  Він також додав, що ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів за участю представників Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  "Їх треба вжарить по перше число, бо монополісти вже сіли на голову і звісили ноги", – вказав очільник уряду.

  Він підкреслив, що планує глобальну перевірку всіх облгазів, щоб "привести їх до тями", оскільки вже занадто багато скарг на їхню роботу.

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що підвищення ціни на газ для населення є значно меншим, ніж спершу вимагав Міжнародний валютний фонд.

  Теги : Ляшко Радикальна партія ціна на газ перевірка облгази Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів