Гройсман: Бізнес налаштований на подальші інвестиції, буду захищати і допомагати

  3 Сiчня, 2019 17:43
  За словами прем’єра, навіть політичний процес цього року не є фундаментальним з точки зору ризиків.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв підтримку бізнесу і висловив думку, що вже працюючі в Україні підприємства налаштовані на подальші інвестиції.

  Відповідну заяву прем’єра передає прес-служба уряду.

  "Я бачив опитування бізнесу, який вже працює в Україні. Все, в принципі, налаштовані на подальші інвестиції. Я хочу сказати всьому бізнесу: в 2019 році я буду, як завжди, на їх стороні – захищати, допомагати, підтримувати і розвивати. Я зацікавлений у швидкому економічному зростанні", – сказав Гройсман.

  За його словами, навіть політичний процес цього року не є фундаментальним з точки зору ризиків.

  "З точки зору майбутнього, інвестувати в Україну дуже вигідно. Глибоко в цьому переконаний. Я це можу сказати і внутрішнім, і зовнішнім інвесторам. Те, що Україна буде стратегічно рухатися до Європейського Союзу і Північноатлантичного альянсу – у мене немає сумнівів. Це наш стратегічний вектор і найкраща інвестиція в стабільність. Тому я не бачу тут якихось загроз зменшення привабливості інвестувати в Україну", – додав він.

  Нагадаємо, через неефективне управління і недостатньє верховенства права протягом останніх 5 років Україна недоотримала близько 70 млрд доларів надходжень до бюджету.

  Теги : Гройсман інвестиції бізнес НАТО ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів