Гройсман має сумнівні факти в біографії - депутат від БПП

  14 Квiтня, 2016 12:16
  Нардеп Купрій підозрює, що новий прем'єр отримав свій диплом, фактично не навчаючись, а також міг незаконно займати посаду секретаря Вінницької міськради.

  Володимир Гройсман, який став сьогодні, 14 квітня, прем'єр-міністром України, має декілька сумнівних фактів у біографії.

  На такі факти вказує у Facebook народний депутат від БПП Віталій Купрій.

  По-перше, Гройсман отримав в 2012 році з рук Віктора Януковича орден "За заслуги" ІІ ступеня.

  По-друге, Купрій акцентує увагу на обставинах отримання Гройсманом диплома за фахом "Юриспруденція". В автобіографії Гройсман вказує, що цей диплом був виданий йому Міжрегіональною Академією управління персоналом (МАУП) у 2003 році після усього півтора року навчання. В особовій картці Гройсмана зазначається, що навчання тривало з 2002 по 2003 рік.

  По-третє, в автобіографії Гройсман не написав, що він був депутатом Вінницької міськради. Водночас вказано, що з листопада 2005 року по квітень 2006 року він працював секретарем міськради. Купрій наголошує, що обрання на цю посаду без статусу депутата міськради згідно з законом не є можливим.

  Купрій має намір подати відповідні запити щодо вказаних фактів про отримання диплому та статуса Гройсмана як депутата міськради.

  Теги : купрій дипломи освіта орден Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів