"Гроші Януковича" можуть повернутися в офшори через Луценка

  10 Сiчня, 2018 20:32
  Таке рішення можуть ухвалити європейські суди через непрозорість спецконфіскації.

  В матеріалах "Української правди" до якої потрапив текст "секретного" судового рішення, яким в оточення екс-президента України Віктора Януковича конфіскували 1,5 мільярда доларів, зазначається, що конфісковані кошти можуть повернутися до офшорних компаній.

  "Вже сьогодні 7 з 10 офшорних компаній, у яких конфіскували облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) та гроші, оскаржують ці рішення в судах. Не виключено, що в майбутньому європейські судові інстанції ухвалять рішення, за якими Україна буде вимушена повернути кошти на рахунки офшорних компаній", – говориться у тексті.

  Автори матеріалу вважають, що це можливо через те, "що вже після арешту коштів відбувались угоди з переуступки офшорних компаній, які були формальними власниками "коштів Януковича".

  Цьому також будуть сприяти олігархи Павло Фукс та Олександр Онищенко, інтереси яких задіяні в угодах з переуступки офшорних компаній.

  Нагадаємо, бізнесмени Олександр Онищенко та Павло Фукс придбали в бізнесмена Сергія Курченка за 30 млн доларів компанію, яка володіє 160 млн доларів заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.

  Теги : Юрій Луценко офшори гроші Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів