Гроші Януковича можна повернути й без закону про спецконфіскацію - Сироїд

  21 Березня, 2016 11:07
  Закон вигідний виключно групі Пашинського, яка лобіює його прийняття, вважає віце-спікер Ради.
  Оксана Сироїд
  Фото з відкритих джерел
  Оксана Сироїд

  Кошти Януковича та його поплічників можуть бути повернути й без спеціального закону про спецконфіскацію.

  Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд в ефірі одного з українських телеканалів.

  "Просто дехто не хоче використовувати ці механізми, які сьогодні є, та дійсно гарантують повернення грошей у бюджет, а хоче, щоб все-таки грошима можна було поділитися", - заявила вона, коментуючи прийняття у першому читанні закону про спецконфіскацію.

  Сироїд зазначила, що 18 березня був прийнятий тільки один із законів, які стосуються управління конфіскованими активами. Він має вступити в силу з червня 2016 року.

  Віце-спікер наголошує, що жодні положення закону про спецконфіскацію не мають вступити в силу, доки не запрацює нормальний механізм управління конфіскованим майном.

  Сироїд вважає, що закон "від Пашинського" може мати небезпечній наслідки для звичайних людей, які тримають гроші у банках, бо створює простір для зловживань.

  Зазначимо, що Сироїд не вперше викриває корупційне підґрунтя закону про спецконфіскацію, який "протягує" Пашинський. Вона вважає, що за прагненням прийняти цей законопроект стоїть банальне бажання розподілити 50 млрд грн, а не патріотичні лозунги про повернення в бюджет грошей Януковича. 

  Нагадаємо, 18 березня під час розгляду цього закону в парламенті сталась сутичка, яку ініціювали нардепи від "Народного Фронту" Сергій Пашинський та Тетяна Чорновол. Після провалу першої спроби поставити закон до порядку денного Пашинський почав штовханину з колегами, а Чорновол накинулась на депутата Якова Безбаха та подряпала йому обличчя.

  Теги : Оксана Сироїд сергій пашинський кошти конфіскація майна спецконфіскація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів