Гриценко про підтримку Зеленського: Прийму рішення після зустрічі з ним очі-в-очі

  4 Квiтня, 2019 21:58
  Лідер "Громадянської позиції" зазначив, що для нього дуже важливим є те, кого Зеленський вирішить призначити на ключові посади.

  Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що має намір зустрітися з кандидатом у президенти Володимиро Зеленським. Про це Гриценко повідомив у інтерв’ю Українській правді, зазначивши, що саме так він зможе визначитися, чи підтримувати Зеленського на виборах.

  "Не можу зараз сказати. Зможу після зустрічі з ним очі-в-очі. Це, по факту, людина, яка отримала шанс стати главою держави. І питання країни, народу – це зараз питання №1. І для нас, і для зарубіжних партнерів", – розповів лідер "Громадянської позиції".

  Гриценко пояснив, що спершу йому потрібно "відчути цю людину". Він зазначив, що для нього дуже важливим є те, кого Зеленський вирішить призначити на ключові посади.

  "Тоді я зможу для себе прийняти свідоме рішення, що робити щодо своєї підтримки чи непідтримки, публічно чи не публічно", – пояснив політик.

  За його словами, він вже домовився про зустріч із Зеленським. Водночас, Гриценко відмовився розкривати подробиці зустрічі.

  Нагадаємо, Зеленський запропонував лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко стати ведучою і арбітром його дебатів з чинним президентом Петром Порошенком

  Теги : Анатолій Гриценко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів