Гриценко пообіцяв обрубувати руки та країну без олігархів

  11 Сiчня, 2019 16:55
  Крім цього, на думку Гриценка, повернути Донбас реально за 5 років без капітулятивних Мінських домовленостей.

  Кандидат на посаду президента України від "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко пообіцяв за умови перемоги "обрубувати руки" корупціонерам та за кумівство.

  Про це інформує Українська правда.

  Гриценко заявив, що у президента не буде офшорів, закордонної власності, а піраміда корупції перетвориться на трапецію у перший же день вступу на посаду.

  "Нагору більше не треба. Тільки десь хтось – обрубаю руки. Ніяких "любих друзів" не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово "олігарх" Україна забуде", – пообіцяв кандидат в президенти.

  Крім цього, на думку Гриценка, повернути Донбас реально за 5 років без капітулятивних Мінських домовленостей та реформувати армію, скасувавши примусовий призов до війська.

  Видання зазначає, що висунення в президенти Гриценка підтримали партії "Хвиля" Віктора Чумака, "Альтернатива" Єгора Фірсова, "Європейська партія" Миколи Катеринчука, громадський рух "Рідна країна" Миколи Томенка.

  Нагадаємо, 11 січня політична партія "Громадянська позиція" висунула свого главу Анатолія Гриценка кандидатом у президенти.

  Теги : вибори цвк Анатолій Гриценко обіцянки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів