Гриценко: Антикорупційний суд не запрацює на повну, поки Порошенко не піде з посади

  12 Червня, 2018 10:41
  Надалі Вищий антикорупційний суд працюватиме системно "для всіх високих чиновників із будь-якими прізвищами", впевнений політик.

  Президент України Петро Порошенко, який затягував зі створенням Вищого антикорупційного суду, зробить усе, щоб цей суд не зачепив його оточення.

  Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив лідер "Громадянської позиції" та екс-міністр оборони України (2005-2007 рр.) Анатолій Гриценко.

  "Конкурс буде відкритий, ми з вами побачимо, хто туди прийде. У мене тут є погана й добра новини. Погана полягає в тому, що Антикорупційний суд не запрацює на повну потужність (якщо запрацює взагалі) до того часу, поки Порошенко не піде зі своєї посади", – заявив Гриценко.

  А добра новина полягає у тому, що надалі Вищий антикорупційний суд працюватиме системно "для всіх високих чиновників із будь-якими прізвищами", наголосив політик.

  "І вони будуть нести відповідальність у прискореному режимі, щоб не кидали їхні справи у суди загальні, де йдуть поряд вкрадений велосипед, баран тощо, і вони потім роками уникають відповідальності. Ось тут я ставлю знак "плюс", – зазначив Гриценко.  Нагадаємо,раніше народний депутат Мустафа Найєм заявив, що аби Вищий антикорупційний суд почав функціонувати, ухваленого 7 червня Верховною Радою закону №7440 замало.

  Теги : Петро Порошенко Анатолій Гриценко Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів