Грицак може підтвердити свої слова про "російський слід" в брюссельських терактах

  23 Березня, 2016 16:57
  Так просто очільник СБУ заяви не робить, підкреслив він.

  Очільник СБУ Василь Грицак запевняє, що його відомство має матеріали, які дають підстави припустити "російський слід" у брюссельських терактах 22 березня.

  Про це він заявив журналістам на брифінгу.

  "На мій погляд, я сказав максимально толерантно, зробивши лише припущення. Але ви розумієте, що коли голова СБУ робить припущення, то, звичайно, він ґрунтується на якихось матеріалах. У нас є як відкриті, так і закриті джерела інформації", – заявив Грицак.

  Він відмовився оприлюднити чи хоча б натякнути на зміст цих матеріалів, пославшись на секретність.

  Грицак відверто припустив можливість зв'язків між РФ та ІДІЛ, з огляду на затримання в Україні російських прихильників "Ісламської держави".

  "Лише останнім часом по Україні було проведено кілька спецоперацій, в ході яких ми прикрили чотири транзитні центри, через які здійснюється переміщення прихильників ІДІЛ до, в тому числі, Сирії. Із 25 затриманих іноземців 19 були громадяни РФ", – повідомив глава СБУ.

  До того ж, він вказав на схожість ідей "русского мира" та "Ісламської держави".

  "Корінь ідеології ІДІЛ і "русского мира" однаковий... – це винятковість і нетерпимість. А далі – всі розумні, я думаю, додумаються, до чого я це кажу", – заявив головний СБУшник.

  Нагадаємо, коли 22 березня Грицак заявив про "російський слід" у бельгійських терактах, у відповідь прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвав його "придурком".

  Теги : теракти василь грицак ІДІЛ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів