Грицак: Центри впливу в Москві розв'язали війну один проти одного

  21 Червня, 2016 11:31
  Глава СБУ заявив, що одеські журналісти потрібні РФ для розборок між різними групами впливу в Кремлі.

  Глава СБУ Василь Грицак під час інтерв'ю Ліга.net заявив, що одеські журналісти Олена Гліщинська і Віталій Діденко були обміняні на Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка для розборок між різними групами впливу в Кремлі.

  Він наголосив: "Гліщинська і Діденко безпосередньо підпорядковувалися першому заступнику радника президента РФ Владислава Суркова - Іналу Ардзинбу, який в Кремлі відповідав за перетворення Одеської області в поле битви за сценаріями терористичних організацій ДНР/ЛНР".

  "Моє скромне припущення: у зв'язку з провалом проекту "Бессарабія" так звана група ФСБ в московській верхівці звинуватила в цьому групу Суркова-Ардзинби". Москві ці люди (Гліщинська і Діденко – ред.) потрібні для того, щоб вони приїхали і розповіли, яку інформацію вони передали слідству, як була організована робота з ними, на чому вони прокололися, де провалилися. Все це треба, щоб проаналізувати недоліки на майбутнє. Ну і, зрозуміло, щоб одне угруповання впливу в московській верхівці завдало удару по іншій", - підкреслив Грицак.

  Як відомоСБУ схопила російського дипломата при спробі дати хабар українському правоохоронцю.

  Теги : ДНР ЛНР СБУ Кремль одеська область василь грицак Афанасьєв солошенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів