Грановський провів зустріч з головою Окружного адмінсуду Києва

  17 Травня, 2016 17:56
  ЗМІ зафіксували зустріч "куратора" судової системи від БПП з головою суду, в якому вирішуються спори, де однією зі сторін є органи влади.

  16 травня знімальна група програми "Схеми" зафіксувала, як народний депутат від БПП Олександр Грановський паралельно проводить кілька зустрічей із різними діячами у київському ресторані "Інк".

  Про це повідомляє "Радіо Свобода", зазначаючи, що з-поміж іншого, журналістам вдалося зняти, як нардеп зустрічається з Павлом Вовком - головою Окружного адміністративного суду Києва (ключового суду першої інстанції, в якому вирішуються спори, де однією зі сторін є органи влади - ред.).


  Народний депутат Олександр Грановський під час зустрічі з головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком 16 травня 2016 року
  Нардеп Олександр Грановський під час зустрічі з головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком 16 травня 2016 року
  Фото: radiosvoboda.org

  Зазначається: "Схеми" звернулись з проханням про коментар до голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та Грановського і наразі очікують відповідей.

  Водночас наголошується: після того, як Грановський 16 травня поспілкувався з журналістами "Схем" у ресторані в рамках розслідування про його діяльність, на сторінці нардепа у Facebook з’явився пост, у якому він заявив, що за ним відбувається "професійно організоване стеження з використанням засобів спецтехніки". 

  Нагадаємо, Олександр Грановський є близьким соратником нардепа Ігоря Кононенка - партнера і друга Порошенка. Крім того, у ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про те, що Грановський є "куратором" правоохоронної та судової систем від БПП.

  Теги : БПП окружний адмінсуд Схеми олександр грановський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів