ГПУ зацікавилась науковою діяльністю Портнова

  2 Березня, 2017 11:15
  Правоохоронці вилучили з архіву кандидатську і докторську дисертацію політика.

  Генеральна прокуратура по другому колу розслідує наукову діяльність колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова.

  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  За його словами, ГПУ вилучила з архіву його кандидатську і докторську дисертацію.

  "У своїх листах, адресованих в усі наукові установи, з якими я колись стикався, знову значаться тези про розкрадання власної зарплати, а з архівів, управлінням спеціальних розслідувань ГПУ на цьому тижні вилучено кандидатську і докторську дисертацію", - написав він.

  Портнов зазначив, що роботу на звання кандидата наук він захистив ще 16 років тому, а докторську дисертацію в вересні 2009 року.

  Він наголосив, що дії прокуратури не що інше, як криза жанру.

  Крім того, Портнов додав, що прокуратура зажадала до 6 березня направити завірені копії всіх документів, на підставі яких йому було присвоєно ступінь доктора наук і виданий диплом.

  Нагадаємо, за наявними даними загальний розмір розкрадань, що інкримінуються Портнову, становить 800 грн. Політик неодноразово заявляв про те, що не користувався зарплатною карткою, виходячи з необхідності фінансової підтримки своєї кафедри, і вважав, що співробітники університету витрачають гроші з його карти на потреби самого університету.

  Раніше міністра освіти і науки Лілію Гриневич звинуватили в плагіаті.

  Теги : ГПУ Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів