ГПУ вже сьогодні може передати всі справи про корупцію в Антикорупційне бюро

  1 Грудня, 2015 17:05
  Порошенко заявляє, що Генпрокуратура вже сьогодні може почати передачу справ, пов’язаних з корупцією до Антикорупційного бюро.

  Генеральна прокуратура України вже з сьогоднішнього дня може передати всі провадження про корупцію в Національне антикорупційне бюро.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час представлення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

  "Генпрокуратура вже з сьогоднішнього дня може зробити такий крок, як передачу всіх справ по корупції в Антикорупційне бюро, де буде здійснювати відповідний нагляд, супровід Антикорупційна прокуратура", - йдеться в заяві.

  Крім того, коментуючи призначення Холодницького, Порошенко наголосив, що в результаті проведеного конкурсу "виграла Україна, бо був проведений прозорий конкурс на надзвичайно важливу посаду антикорупційного прокурора і сьогодні є впевненість суспільства в тому, що це є людина незалежна, професійна".

  Нагадаємо, вчора Генпрокурор Віктор Шокін призначив Назара Холодницького своїм заступником - спеціалізованим антикорупційним прокурором.

  Теги : ГПУ Порошенко антикорупційне бюро Назар Холодницький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів