ГПУ визнала Януковича агентом Путіна

  5 Жовтня, 2016 17:59
  Слідчі Генпрокуратури довели, що Янукович у часи президентства діяв на користь Росії – йдеться про державну зраду.

  Діяльність Віктора Януковича на посаді президента України визнана державною зрадою, підпорядкованою інтересам РФ – такого висновку дійшли слідчі Генпрокуратури, повідомили у пресс-службі відомства.

  Наголошується: у своїх висновках слідча група ГПУ опирається на підписані Януковичем укази щодо нацбезпеки України та призначення ним на ключові державні посади осіб із російським громадянством.

  "Діяльність Віктора Януковича кваліфікується за статтею "Створення злочинної організації" та "Державна зрада" Кримінального процесуального кодексу України. Його діяння розглядаються за наступними напрямками: умисні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України", – йдеться у повідомленні ГПУ.

  Як відомо, в Суді ЄС пояснили своє рішення про часткове скасування санкцій проти Віктора Януковича, його сина Олександра і екс-глави Адміністрації президента Андрія Клюєва тим, що це стосується періоду їх дії, який вже минув та жодним чином не впливає на чинний режим персональних обмежувальних заходів.

  Теги : Росія ГПУ Янукович Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів