ГПУ вирішила закрити справу проти Цушка

  7 Грудня, 2015 20:28
  Екс-головний міліціонер України уник кримінальної відповідальності.
  Василь Цушко
  Василь Цушко

  Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження проти колишнього голови Антимонопольного комітету, міністра внутрішніх справ Василя Цушка, повідомили "Українські новини".

  В ухвалі Печерського районного суду йдеться про те, що адвокат Цушка звернувся в суд зі скаргою на постанову слідчого ГПУ про закриття кримінального провадження.

  Захист екс-чиновника у зверненні просять суд зобов'язати Генпрокуратуру змінити формулювання в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Вони хочуть щоб провадження було закрите не у зв'язку з відсутністю складу кримінального злочину, а у зв'язку з відсутністю події злочину.

  Наразі відомо, що 10 жовтня 2014 року слідчими ГПУ проти екс-голови АМКУ і його заступника було відкрито кримінальне провадження за підозрою у здійсненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

  Цушка підозрювали в тому, що він у інтересах ЗАТ "Фанери і плити" всупереч рішенню господарських судів, виніс протиправне рішення, яким змінив розмір штрафних санкцій з 15,903 млн до 30 грн.

  Слідчі в ГПУ пояснили, що провадження проти Цушко було закрите тому, що не вдалося встановити збитки державі і саме відсутність складу злочину вважають правильним формулюванням.

  Печерський суд в ухвалі також підтримав прокуратуру і відхилив клопотання захисту Цушка.

  Теги : ГПУ Цушко АМКУ печерський суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів