ГПУ виправдовує блокування роботи НАБУ "боротьбою з витоком інформації"

  20 Грудня, 2016 16:40
  У Генпрокуратурі плутаються з поясненнями, чому обмежили доступ до ЄРДР керівництву Бюро.

  Генпрокуратура обмежила доступ керівництву Національного антикорупційного бюро до Єдиного реєстру досудових розслідувань, щоб зупинити витік інформації.

  Про це йдеться в повідомленні, поширеному прес-службою Бюро.

  Там зазначили, що відповідний лист від ГПУ Бюро отримало 7 грудня цього року.

  Згідно з ним, Юрій Луценко доручив переглянути, а згодом і звузити повний доступ до Єдиного реєстру досудових розслідувань керівництва НАБУ до можливості моніторингу проваджень, які розслідуються виключно детективами Бюро.

  У НАБУ вважають безпідставним твердження Генпрокуратури, що доступ до Реєстру, наданий керівництву Бюро, не ґрунтується на вимогах закону.

  У прес-службі наголошують, що законодавство дозволяє НАБУ за погодженням з прокурором Спецпрокуратури вирішувати питання про розслідування злочинів, віднесених до підслідності слідчих інших органів, що обумовлює необхідність надання повного доступу до ЄРДР.

  Право директора і заступників НАБУ мати повний доступ до відомостей, внесених в ЄРДР, визначені Положенням про порядок ведення Реєстру, затвердженого наказом Генпрокуратура, який був зареєстрований в Мінюсті.

  Нагадаємо, директор Бюро Артем Ситник заявив, що Юрій Луценко заблокував доступ керівництва НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  У ГПУ пояснювали обмеження доступу до реєстру тим, що директор НАБУ забув про необхідність відновлення ключа доступу до ЄРДР. Він нібито "банально не підписав відповідні папери".

  Теги : ГПУ Юрій Луценко НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів