ГПУ виплатила 14 мільйонів банку екс-міністра з команди Януковича

  6 Лютого, 2016 15:51
  Генпрокуратура з невідомих причин заплатила майже 13,92 млн гривень колишньому Міністру доходів і зборів Клименку.
  Олександр Клименко
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Клименко

  29 грудня 2015 року Генпрокуратура заплатила майже 13,92 млн гривень "Грін банку" згідно постанови свого старшого слідчого Дмитра Лодочникова.

  Про це свідчать дані порталу публічних фінансів E-data, повыдомляють "Наші гроші".

  Зазначається: в ухвалі Печерського райсуду Києва повідомляється, що Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за фактом зловживання владою та службовим становищем колишнім міністром доходів і зборів України та іншими службовими особами Міністерства, а також ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

  При цьому, підкреслюється, слідство вважає, що "Грін Банк" "використовувався для конвертації безготівкових коштів "програмних" підприємств в готівку".

  Наголошується: у липні 2014 року під час обшуку у приміщенні "Грін Банку" були вилучено кошти на суму 14,784 млн гривень та 148,755 тис. доларів, а також 750 тис. гривень в аналогічних банківських упаковках банку "Експрес-Банк", які не були обліковані по касі "Грін Банку". При цьому документи, які б підтверджували походження коштів, були відсутні.

  Припускається: можливо, саме ці кошти Генпрокуратура повернула "Грін банку" напередодні Нового року, однак у реєстрі судових рішень відсутня ухвала, якою б дозволялось перерахування, а додаткових підстав для перерахування коштів у відкритий доступ Генпрокуратура не виклала.

  Разом з тим, згідно з інформацією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у "Грін банк" ще з 25 вересня 2014 року введено тимчасову адміністрацію - наразі банк ліквідується.

  Як відомо, в липні 2014 року Генпрокуратура повідомила, що "Грін банк" був підконтрольний  колишньому Міністру доходів і зборів Олександру Клименку. Тоді ж "Грін банк" подавав позов до суду про спростування цієї інформації до ЗМІ, яке її поширило, але програв справу.

  Теги : ГПУ банк олександр клименко виплати слідчий
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів