ГПУ вичищає відібраних поза системою прокурорів

  11 Листопада, 2016 16:04
  Співробітники місцевих прокуратур, які прийшли за результатами конкурсу не з системи, звільняються.

  Прокурори, яких минулого року було відібрано до місцевих прокуратур поза системою за результатами конкурсів, звільнилися майже в повному складі.

  Про це заявила заступник генпрокурора Анжела Стрижевська.

  Вона розкритикувала набір кадрів за конкурсом, який було проведено у 2015-му, і наголосила – аби отримати прокурора чи слідчого, "їх треба навчити".

  "У місцеві прокуратури осіб, яких ми набирали минулого року поза системою, вони не розуміють роботу прокурорську і вони майже усі звільнилися. У нас навіть були випадки, коли призначений прокурор приходив на роботу, закривався в кабінеті, людей боявся, не розумів, як з ними працювати", – поскаржилася заступник генпрокурора.

  Водночас, екс-заступник генпрокурора Віталій Касько прокоментував це обґрунтування від ГПУ у своєму Facebook.

  "Чомусь я цих бідолаг розумію. Не так легко вписатися в нинішню систему прокуратури з повальною корупцією і повною залежністю прокурора від свого начальника. Мало хто зі сторони, якщо не погоджується стати частиною цієї системи, виживає у ній", – написав Касько.

  Нагадаємо, раніше народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив, що має намір ініціювати відставку генерального прокурора Юрія Луценка.

  Теги : корупція ГПУ прокурор конкурс Юрій Луценко Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів