ГПУ розслідує витрачання коштів "Центром протидії корупції" та Одеською ОДА

  18 Квiтня, 2016 16:23
  Юрій Севрук заявив про перевірку Генпрокуратурою "Центру протидії корупції" та Одеської ОДА.

  Генпрокуратура розслідує витрачання коштів, отриманих "Центром протидії корупції" та Одеською ОДА від іноземних донорів у рамках реформи прокуратури.

  Про це в інтерв'ю "Українським новинам" заявив в.о. генпрокурора Юрій Севрук, наголосивши, що ГПУ встановила отримання цих коштів що саме ЦПК та Одеською ОДА.

  При цьому Севрук зазначив, що ГПУ отримала доступ до відповідних документів, які наразі аналізуються, та уточнив, що про підозру поки нікому не повідомлялось - "Ми повинні розібратись, скільки коштів було виділено і як вони були витрачені. Якщо порушень не було, кримінальне провадження буде закрито. Якщо були, то винні повинні понести відповідальність".

  Водночас в.о. генпрокурора не зміг відповісти, скільки коштів отримав "Центр протидії корупції", але заявив, що "там пройшли значні суми грошей".

  Водночас Севрук також запевнив, що "ніхто не збирається допитувати з цього приводу посла США Джеффрі Пайетта", однак припустив, що в посольство США може бути направлений відповідний інформаційний запит.

  Теги : ГПУ Одеська облдержадміністрація центр протидії корупції Юрій Севрук
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів