ГПУ продовжує фальшувати справу проти американського інвестора

  27 Вересня, 2017 14:07
  Генпрокуратура та Нацполіція виконують замовлення депутата-рейдера Пашинського та тиснуть на власника Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Відомства Юрія Луценка та Арсена Авакова продовжують фальшувати кримінальну справу на замовлення нардепа Сергія Пашинського. Метою цих дій є змусити власника Житомирської кондитерської фабрики, американського громадянина Ігоря Бойка добровільно передати його майно у власність людей Пашинського.

  Фізично фабрику захоплено людьми депутата Пашинського з кінця 2015 року, але рейдерам не вистачає документів для її перепродажу. Найімовірнішим покупцем захопленої фабрики називають кондитерську корпорацію "Рошен", що належить Петру Порошенку.

  Слідчі Нацполіції та прокурори ГПУ відкрили кримінальну справу та тиснуть на колишнього директора кондитерської фабрики Євгена Гамова, змушуючи його надати неправдиві показання проти Ігоря Бойка.

  Через значний тиск з боку слідчих поліції колишній директор фабрики готовий зізнатися у злочині, якого він не скоював. "Я готовий зізнатися у тому, чого не скоював, лише для того, щоб все це скоріше закінчилось", – каже Євген Гамов.

  У коментарі кореспонденту UA1 Гамов зізнається, що готовий підписати угоду зі слідством та давати неправдиві показання проти власника фабрики Ігоря Бойка.

  Попри те, що за рішенням суду ГПУ відкрило кримінальне провадження за фальсифікацію цієї справи, слідчий ГСУ Нацполіції Дмитро Любезніков та прокурор ГПУ Володимир Казміренко продовжують виконувати замовлення депутата-рейдера.

  Слідчий Любезніков та прокурор Казміренко, перешкоджаючи законному праву Ігоря Бойка захищати себе як потерпілого від рейдерського захоплення, роблять все, щоб передати справу колишнього директора фабрики до суду і не допустити до процесу адвокатів Бойка.

  22 вересня слідчий Дмитро Любезніков не з’явився до Печерського суду Києва, в якому мала слухатись справа про визнання Ігоря Бойка потерпілим у справі директора фабрики Гамова. Натомість, всупереч нормам закону, слідчий Любезніков разом з підозрюваним Гамовим попрямували у Корольовський суд Житомира.

  Слідчий Дмитро Любезніков зустрівся з головою Корольовського суду Житомира Юрієм Драчем та вимагав від нього прийняти обвинувальний акт і призначити засідання суду поза чергою. Свою вимогу слідчий поліції аргументував зацікавленістю у справі Авакова та Пашинського. Після цього, попри чергу, судове засідання було призначено на 25 вересня.

  Прокурор ГПУ Володимир Казміренко не зміг пояснити журналістам присутність слідчого в суді та його зустріч з головою суду Юрієм Драчем. Все це є грубим порушенням кримінального процесу. Від запитань журналістів прокурор Казміренко просто втікав.

  Нагадаємо, раніше власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко розповідав про деталі рейдерського захоплення його підприємства за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і народного депутата України від фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.


  слідчий ГСУ Нацполіції Дмитро Любезніков
  слідчий ГСУ Нацполіції Дмитро Любезніков


  прокурор ГПУ Володимир Казміренко
  прокурор ГПУ Володимир Казміренко

  Теги : ГПУ генпрокуратура Порошенко Рошен Арсен Аваков суд прокурор сергій пашинський Юрій Луценко житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» Євген Гамов Дмитро Любезніков Володимир Казміренко Юрій Драч
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів