ГПУ пояснила, чому припинила розслідування проти Пшонки та Якименка

  21 Квiтня, 2016 14:13
  Для процедури заочного засудження знадобиться оголошення в міжнародний розшук, а Інтерпол у цьому відмовив.

  ГПУ роз'яснила, чому призупинено слідство стосовно колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та екс-голови СБУ Олександра Якименка.

  Пояснення надав заявив начальник управління спецрозслідування ГСУ Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

  "У нашому управлінні розслідують двох - це Пшонка і Якименко. Розслідування дійсно зупинено у зв'язку з розшуком, як це передбачено ст. 280 Кримінально-процесуального кодексу. Ми мусили це робити, тому що законодавець у КПК визначив термін розслідувань - тільки рік з моменту повідомлення про підозру, якщо справу не зупиняти, то терміни слідства спливуть - і треба буде його закривати безпідставно", - пояснив він.

  Горбатюк зазначив, що у справах Якименка та Пшонки розслідування продовжується.

  "Треба чекати розшуку, оскільки для процедури заочного засудження знадобиться оголошення в міжнародний розшук, а Інтерпол відмовив в оголошенні Якименка і Пшонки в міжнародний розшук... Ми направили лист, щоб нам пояснили, які потрібні від нас дії, щоб переконати Інтерпол в тому, що тут немає політичних переслідувань. На сьогодні відповіді ще немає", - сказав він.

  За словами Горбатюка, відновити розслідування можна буде, коли Пшонку та Якименка затримають, або коли зміняться підстави для заочного засудження без прив'язки до міжнародного розшуку.

  Теги : Віктор Пшонка сергій горбатюк якименко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів