ГПУ порушила справу через заборону Меджлісу в Криму

  19 Квiтня, 2016 14:27
  Забороною Меджлісу окупаційна влада Криму порушує декларацію ООН про права корінних народів, наголошують у прокуратурі.

  Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактом незаконної заборони Меджлісу кримськотатарського народу на території анексованого РФ Криму.

  Як  зазначає прес-служба Генпрокуратури, заборона Меджлісу свідчить про продовження окупаційною владою репресій проти кримських татар та всіх громадян, які протистоять анексії півострова.

  У прокуратурі наголошують, що таким чином окупанти мають на меті позбавити кримських татар представницького органу, ігноруючи норми міжнародного права у сфері прав корінних народів, зокрема відповідну декларацію ООН.

  До того ж, зазначають у прокуратурі, шляхом заборони діяльності Меджлісу так звана влада Криму порушує рівноправність громадян, умисно принижуючи національну гідність кримськотатарського народу.

  Нагадаємо, 18 квітня у Росії Меджліс кримськотатарського народу визнали екстремістською організацією й заборонили його діяльність.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій, реагуючи на такий крок РФ, закликав скликати засідання Ради Безпеки ООН, а також звернувся до міжнародної спільноти з проханням засудити дії країни-окупанта.

  Теги : Крим Росія заборона кримські татари Меджліс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів