ГПУ попросить Раду зняти недоторканність з Мосійчука

  9 Червня, 2016 13:30
  Генпрокуратура не закриватиме справу проти депутата-радикала.
  Ігор Мосійчук
  Ігор Мосійчук

  Генпрокуратура повторно внесе до парламенту подання про зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

  Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

  За його словами, попри те, що Верховний Суд встановив порушення процедури при знятті недоторканності, ГПУ не відмовлятиметься від кримінального переслідування депутата.

  Нагадаємо, у травні Верховний Суд визнав незаконною процедуру, яка позбавила Мосійчука недоторканності, і повернув депутату імунітет від кримінального переслідування.

  Парламент у вересні минулого року зняв недоторканність з депутата, зважаючи на оприлюднене відео, де він бере хабар. У жовтні суд арештував Мосійчука. Через міясць термін арешту депутата закінчився, і він вийшов на свободу.

  Зазначається, що за півроку підозрюваний і його захисники так і не ознайомилися з матеріалами справи, блокуючи його передачу до суду.

  В результаті судового рішення у квiтні було визначено крайнім терміном ознайомлення зі справою, а через кілька днів ГПУ направила до суду обвинувальний акт щодо Ігоря Мосійчука. Проте розгляд справи так і не почався через повернення депутату недоторканності.

  Теги : ГПУ ігор мосійчук недоторканність Радикальна партія Юрій Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів