ГПУ перевіряє заступника Шокіна за зверненням двох нардепів

  12 Жовтня, 2015 15:10
  Діяльність Віталія Каська попросили перевірити Тетяна Чорновол та Віктор Кривенко.
  Віталій Касько
  Фото: radiosvoboda.org
  Віталій Касько

  У Генпрокуратурі заявляють, що проводять перевірку стосовно заступника генерального прокурора Віталія Каська за зверненням нардепів Тетяни Чорновол і Віктора Кривенка.

  Як зазначається, ГПУ перевіряє неправомірні, на думку депутатів, дії Віталія Каська.

  Під "неправомірними" діями Каська мається на увазі повідомлення Високого суду Англії про те, що ГПУ не відкривала кримінального провадження щодо екс-міністра екології Злочевського. Чорновол впевнена, що це дало можливість розморозити і вивести в офшори 27 млн євро.

  Також, відповідно до звернення депутатки, Касько перевіряється у блокуванні процесуальних дій із повернення 80,5 млн доларів, незаконно виведених з України Сергієм Курченком і арештованих в Латвії.

  Окрім цього, нардеп Кривенко просить ГПУ перевірити правомірність порушення Каськом кримінального провадження щодо колишнього начальника управління МВС Олени Тищенко.

  Водночас, Генпрокуратура спростувала інформацію народного депутата Лещенка про нібито проведення ГПУ службової перевірки щодо заступника Каська за фактом розмороження у Британії 23 млн доларів Злочевського.

  Як повідомлялось, сам Віталій Касько запевняв, що в нього немає конфлікту з генпрокурором Віктором Шокіним, а натомість є конфлікт із його заступниками. 

  Теги : сергій клюєв Тетяна Чорновол перевірка Віталій Касько микола злочевський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів