ГПУ перевіряє соратника Тимошенко через е-декларацію

  25 Сiчня, 2017 13:09
  Генпрокуратуру цікавить, як сплачує податки нардеп Олександр Абдуллін.

  Державна фіскальна служба за клопотанням Генпрокуратури перевірить сплату податків народним депутатом від ВО "Батьківщина" Олександром Абдулліним.

  Це випливає з ухвали Печерського райсуду Києва від 16 січня, опублікованої 24 січня.

  У документі вказується, що в 2015 році Абдуллін задекларував 850 тис. гривень, 375 тис. доларів, 70 тис. євро та 93 тис. гривень на рахунку в банку, що в сумі становить близько 6 млн гривень.

  Також нардепу від "Батьківщини" належать корпоративні права на ТОВ "Екотехпром" з внеском до статутного фонду 23,6 млн гривень.

  Починаючи з 1998 року, Абдуллін є депутатом Верховної Ради. ГПУ має дані, що у 1998-2015 рр. він сплатив податки лише з 2,3 млн гривень. Ці доходи переважно складала зарплатня парламентаря та кошти на виконання депутатських повноважень.

  Відомо, що у компаній Абдулліна – "Екотехпром" та "МЦ-Файнанс" – партія "Батьківщина" орендує офіси. Раніше разом із Абдулліним засновниками цих фірм значилися підприємства родини секретаря РНБО Олександра Турчинова.

  Нагадаємо, раніше суд дозволив перевірити сплату податків 9 народними депутатами. Загалом же Генпрокуратура збирається провести перевірку електронних декларацій 29 депутатів Верховної Ради.

  Теги : ГПУ юлія тимошенко Батьківщина декларація про доходи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів