ГПУ перевірить офшорні рахунки Арбузова у латвійському банку

  29 Листопада, 2016 15:49
  Слідство цікавлять дані, що мають стосунок до створення та функціонування двох компаній.

  Генеральна прокуратура України має намір перевірити рахунки офшорних фірм колишнього першого віце-прем’єра Сергія Арбузова в латвійських банках.

  Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на ухвалу Печерського райсуду Києва.

  Зокрема, суд дозволив слідчим ГПУ звернутися в компетентні органи Сполученого Королівства і Британських Віргінських островів із запитом про надання інформації щодо двох компаній – Neoform Universal LPP та Reamex Invest SA, бенефіціаром яких з січня 2009 по серпень 2010 року був Арбузов.

  Слідство з’ясувало, що зазначеними компаніями були відкриті рахунки в латвійському банку PrivatBank AS. Крім того, самим банком були ідентифіковані компанії, пов’язані із зазначеними фірмами, рахунки яких були закриті.

  Як зазначається, встановлено, що Арбузов відкрив 15 рахунків у чотирьох банках. Загальний обсяг надходжень на ці рахунки склав 41,2 млн гривень, 156 тис. євро і 177 тис. доларів. При цьому ці кошти не вказані в декларації про доходи чиновника за 2011 рік.

  Крім того, встановлені факти надходження значних сум на рахунки матері, брата і дружини Арбузова. На думку слідства, ці кошти отримані екс-посадовцем незаконним шляхом.

  Теги : ГПУ Арбузов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів