ГПУ оприлюднила вилучені у Корбана документи зі схемами рейдерських захоплень

  29 Грудня, 2015 17:00
  Співробітники Генпрокуратури продемонстрували виявлені в помешканні лідера УКРОПу папери з написами "Проект "Чумаки", "Проект "Хлібзавод", "Проект "Заправки", "Проект "Лагуни".
  Фото з відкритих джерел

  У Генеральній прокуратурі продемонстрували документи зі схемами рейдерських захоплень низки підприємств, які були вилучені під час обшуків у помешканні лідера УКРОП Геннадія Корбана

  Відповідні документи оприлюднили під час брифінгу прокурор Валерій Карпунцов і слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління ГПУ Микола Макєєв, який продемонстрував папери з написами  "Проект "Чумаки", "Проект "Хлібзавод", "Проект "Заправки" та "Проект "Лагуни".

  Слідчий додав, що наразі у Генпрокуратурі розслідується кримінальне провадження за фактом рейдерського захоплення під керівництвом Корбана  підприємства СПП "Чумаки", а також Дніпропетровського хлібокомбінату №5. 

  Мета ж "Проекту "Лагуна", за словами Макєєва,  полягала в отриманні "дивідендів" від ТОВ "Інтерлізингінвест", яке будувало вагони за гроші Європейського банку реконструкції та розвитку – у 2011 році ЄБРР виділив ТОВ "Інтерлізингінвест" кредит розміром 90 млн дол., в рамках договору на 300 млн дол.

  При цьому Карпунцов наголосив, що "це все - дуже маленька частина того, що наразі розслідується".

  Теги : ГПУ обшук документи Корбан партія "УКРОП" рейдерське захоплення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів