ГПУ: Мін’юст саботує розслідування справ Лавриновича і Лукаш

  23 Листопада, 2015 19:59
  У Генпрокуратурі поскаржилися, що міністерство зовсім їй не допомагає.

  Генеральна прокуратура України звинувачує Міністерство юстиції у протидії розслідуванню кримінальних справ проти колишніх керівників Мін’юсту часів Януковича.

  Про це сьогодні на брифінгу заявив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

  За його словами, йдеться про розслідування кримінальних проваджень стосовно Олени Лукаш та Олександра Лавриновича.

  "Сприяння такого, як хотілося б, немає, а іноді ми можемо допускати наявність певної протидії... Це можна певною мірою називати саботажем", - заявив він.

  Горбатюк нагадав, що Лукаш підозрюється в заволодінні державними коштами у розмірі 2,5 млн грн. Однак у Мін’юсті на запит Генпрокуратури відповіли, що в міністерстві немає відповідних фахівців, щоб оцінити завдані нею збитки.

  Подібну відповідь ГПУ отримала від Мін’юсту і щодо справи екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича, який підозрюється в розтраті 8,5 млн грн при замовленні у американської юридичної компанії оцінки судового процесу над Юлією Тимошенко.

  Він також дорікнув міністру юстиції Павлу Петренку, що той не сприяє у розслідуванні, а лише скаржиться у своїх заявах на переслідування з боку Генпрокуратури.

  Теги : генпрокуратура Мін’юст Павло Петренко олена лукаш Лавринович
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів