ГПУ "копає" під Семенченка

  9 Лютого, 2016 10:58
  Нардепа, за його словами, прослуховують, за ним ходить зовнішнє спостереження.
  Семен Семенченко
  Фото з відкритих джерел
  Семен Семенченко

  Генпрокуратура та військова прокуратура зібрали "томи" справ проти нардепа від фракції "Самопоміч" Семена Семенченка.

  Про це Семенченко повідомив у Facebook.

  За словами нардепа, у січні він дізнався про те, що його незаконно прослуховують, за ним встановлене зовнішнє спостереження, а в МВС утворена група зі збору інформації щодо нього.

  Семенченко звернувся до Генерального прокурора Віктора Шокіна з викладенням фактів про ці заходи. Він вважає особисто відповідальними за своє переслідування не тільки Шокіна, але й головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

  Семенченко нагадав, що влітку 2015 року стосовно нього вже проводилась перевірка, якій він усіляко допомагав. В результаті слідчі заявили, що проти Семенченка нічого не знайшли. Але в вересні проти нього почалась інша хвиля переслідувань з вимогою змінити думку щодо конституційних змін та особливого статусу Донбасу.

  В січні 2016 року Семенченко давав свідчення у військовій прокуратурі, де заявив, що на нього, як потерпілого у справі Іловайську та Дебальцева, чиниться тиск.

  Також, стверджує Семенченко, старший слідчий з особливо важливих справ Трофименко 5 лютого викликав колишнього бійця батальйону "Донбас" з пропозицією дати неправдиві свідчення щодо Семенченка. Водночас слідчий зізнався, що "копає" під Семенченка та має багато томів проти нього.

  Під час розмови був присутній адвокат бійця, який записав фактичне зізнання слідчого. Ці матеріали у розширеному вигляді будуть передані до СБУ.

  Проти багатьох бійців "Донбасу" також ведуться кримінальні провадження. Їх звинувачують у злочинах відносно сепаратистів та просять дати свідчення проти Семенченка, погрожуючи термінами у в'язниці. Родичі арештованих сьогодні прийдуть на особистий прийом до голови Верховної Ради. А сам Семенченко з добровольцями найближчим часом має намір "відвідати" Шокіна та Матіоса щодо справ по Іловайську та Дебальцево.

  Теги : Семенченко батальйон Донбас
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів