Горбатюк: в ГПУ існує механізм "видавлювання незручних співробітників"

  23 Квiтня, 2016 20:19
  Сергій Горбатюк заявив, що за допомогою реорганізації ГСУ ГПУ, Генпрокуратура закриває "незручні" провадження.

  Керівник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі Шустер Live заявив, що в Генеральній прокуратурі існує механізм "видавлювання незручних співробітників" ГСУ ГПУ.

  "Протягом 26 років розвитку прокуратури на перший план виходило призначення на посади не за професійним принципом, а за принципом відданості керівництву. Часто працівники, які не виконували вказівки керівництва, в тому числі незаконні, тим або іншим способом видавлювалися з системи. Неугодних слідчих звільняли через механізм реорганізації Головного слідчого управління ГПУ", - йдеться в заяві.

  За словами Горбатюка, сам механізм реорганізації ГСУ виглядає наступним чином: "Змінюються 2 слова у назві структурного підрозділу, усіх виводять поза штат, а на посади призначаються особи, яким керівництво довіряє. Інших переводять до інших підрозділи або звільняють. Таким чином можна вирішувати питання про закриття проваджень, нерозслідування щодо корупціонерів і т.і.".

  Крім того, Горбатюк додав, що за 10 років його роботи на посаді слідчого таких реорганізацій було 14.

  НагадаємоГПУ пояснила, чому припинила розслідування проти Пшонки та Якименка - для процедури заочного засудження знадобиться оголошення в міжнародний розшук, а Інтерпол у цьому відмовив.

  Теги : ГПУ сергій горбатюк головне слідче управління
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів