Горбатюк прокоментував зустріч заступників генпрокурора зі Ставицьким

  13 Червня, 2018 10:54
  Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про зустріч заступників генпрокурора з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким в Ізраїлі.

  Начальник департаменту спеціальних розслідувань  генеральної прокуратури Сергій Горбатюк прокоментував журналістське розслідування про зустріч заступників генпрокурора Євгена Єніна та Анжели Стрижевської з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким в Ізраїлі.

  Горбатюк в ефірі одного з телеканалів зазначив, що Стрижевська та Єнін не були процесуальними прокурорами у справі Ставицького, якого звинувачують у корупції, до листопада 2016 року.

  "Ну якщо брати до листопада 2016 року, коли ця справа перебувала у провадженні в нашого департаменту, то вони на той час не являлися прокурорами у провадженні", – пояснив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ.

  За словами Горбатюка, його департамент не давав згоду на передачу справи Ставицького Управлінню з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями ГПУ.

  На думку журналістів, які оприлюднили інформацію про зустріч Єніна та Стрижевської зі Ставицьким в Ізраїлі, нинішні посадовці в Україні можуть допомагати колишнім чиновникам часів Януковича уникнути покарання.

  Нагадаємо, Горбатюк заявив, що Генеральний прокурор Юрій Луценко вдається до маніпуляцій, коли заявляє про відсутність підстав для подання про притягнення народного депутата від "Опозиційного блоку", екс-міністра енергетики Юрія Бойка до кримінальної відповідальності.

  Теги : ГПУ Ставицький сергій горбатюк Єнін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів