Гопко пропонує українським посольствам самим закривати дірки в бюджеті

  7 Жовтня, 2015 17:09
  Голова комітету ВРУ з закордонних справ запропонувала недофінансованим посольствам більше заробляти.
  Засідання комітету ВРУ з закордонних справ
  Фото: Facebook Віталія Купрія
  Засідання комітету ВРУ з закордонних справ

  Зараз дуже складна ситуація з функціонуванням українських посольств за кордоном. Є навіть такі, де працює всього лиш одна людина.

  Про це доповідав на засіданні Комітету ВРУ з закордонних справ заступник профільного міністра Вадим Пристайко, як пише у Facebook нардеп Віталій Купрій.

  Пристайко розповів, що до такої ситуації призвело те, що в бюджеті 2015 року на утримання МЗС була передбачена сума в гривнях. А після стрибка долара в лютому грошей стало удвічі менше. З його слів, якщо б курс долара залишився на рівні 40 гривень за долар, то вже у жовтні діяльність усіх посольств і самого міністерства була б паралізована. Зараз у проекті бюджету на 2016 рік ситуація лише погіршується.

  Водночас голова комітету ВРУ з закордонних справ Ганна Гопко запропонувала міністерству менше заощаджувати, а більше заробляти.

  "Тобто, на думку парламентаря, щоб закрити дірку в бюджеті чиновники за кордоном повинні або займатись господарською діяльністю, або встановити таксу за свої послуги співвітчизникам, які знаходяться за межами України" – написав нардеп.

  Теги : МЗС Гопко посольства
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів