Гонтареву треба посадити в СІЗО за російський капітал у фінансовій системі України – нардеп

  2 Березня, 2018 16:20
  Рада не звільнила главу НБУ, тому що нардепи не змогли домовитися стосовно її імунітету.

  Народний депутат Ігор Лапін вважає, що главу Національного банку України Валерію Гонтареву слід посадити в Лук'янівське СІЗО за доступ російського капіталу до контролю за фінансовою системою України. Верховна Рада не звільнила Гонтареву, тому що нардепи не змогли домовитися стосовно її імунітету, повідомив Лапін в ефірі одного з телеканалів.

  "Вже як я казав пані Гонтаревій впринципі за "Приватбанк" можна поставити "пам’ятник при житті", а за "Альфа-Банк" і допуск російського капіталу до контролю за українською фінансовою системою, то її потрібно посадити в Лук'янівське СІЗО", – підкреслив нардеп.

  На його думку, стосовно глави НБУ питання полягає в тому, чи "пам’ятник" для неї буде в межах Лук'янівського СІЗО чи поза ним. На запитання журналіста про те, чи був він здивований відсутністю Гонтаревої у Раді для звіту перед нардепами Лапін заявив, що здогадувався про це.

  "Вона один раз прийшла, а її там грошима засипали. Я думаю, що глава НБУ не хоче приходити в Раду, тому що вона не відноситься до категорії людей, які можуть вийти до парламенту та подивитися чесно у вічі нардепам та народу України (ред.)", – додав нардеп.

  Нагадаємо, призначення нового голови Національного банку України було перенесено через складну процедуру голосування за омбудсмена.

  Теги : Верховна Рада нбу гонтарева ігор лапін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів