Гонтареву та Вовка принесли у жертву замість Гройсмана — політолог

  18 Квiтня, 2017 19:58
  Прем’єр-міністр необхідний президенту для виконання вимог МВФ.

  Звільнення глави Національного банку України Валерії Гонтаревої та глави Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка пов’язане зі спробами принести у жертву скандальних чиновників, щоб заспокоїти народні маси.

  Про це повідомив політолог Дмитро Корнійчук в ефірі одного з телеканалів.

  "У суспільстві є запит на жертву з боку влади. Люди злі, їм треба показати, що цар готовий покарати винних. Раз президент Петро Порошенко не готовий покарати прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, тоді треба пожертвувати кимсь іншим. У цю категорію потрапляє Гонтарева і Вовк, які вже виконали свої функції", — заявив політолог.

  Корнійчук пояснив, що так званий конфлікт між Порошенком та Гройсманом був створений штучно засобами масової інформації. За його словами, функція діючого прем’єр-міністра полягає у виконанні усіх вимог Міжнародного валютного фонду для отримання траншів. Крім того, Гройсман повинен виступити у ролі тирана, який критикуватиме лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман за допомогою приватизації має намір відстрочити відставку Кабінету міністрів.  

  Теги : відставка гонтарева Петро Порошенко Дмитро Вовк Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів