Гонтареву не звільнили через "Народний фронт" – ЗМІ

  1 Березня, 2018 17:55
  Проблема з призначенням уповноваженого з прав людини стала причиною перенесення голосування за нового главу НБУ.

  Призначення нового голови Національного банку України було перенесено через складну процедуру голосування за омбудсмена.

  Проблема з призначенням Людмили Денисової, рекомендованої "Народним фронтом", на посаду уповноваженого з прав людини стала причиною перенесення розгляду питання про затвердження глави НБУ, повідомило джерело в керівництві коаліції "Дзеркалу тижня".

  За його інформацією, "стратегічна сімка" погодила пакет кадрових рішень, який залежав від Верховної Ради. Він включав в себе призначення нового глави НБУ, уповноваженого з прав людини та нових членів ЦВК.

  Через недовіру і складну процедуру голосування за омбудсмена в Раді було вирішено перенести реалізацію пакета кадрових рішень на майбутній пленарний вівторок. Відповідно до рішення "стратегічним сімки", голосування за вищезгадані посади пройде в такій послідовності: спочатку затвердження Денисової, потім затвердження кандидатури в. о. глави НБУ Якова Смолія, а в кінці – голосування за новий склад ЦВК.

  Ще однією причиною не призначення Смолія главою НБУ стало сьогоднішній розгляд законопроекту про Антикорупційний суд в Раді.

  Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект "Про Вищий антикорупційний суд", який вніс до парламенту президент Петро Порошенко.

  Теги : Верховна Рада нбу гонтарева Народний Фронт Яків Смолій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів