Гонтарева просуває свого екс-заступника до МВФ

  13 Листопада, 2016 14:42
  Глава НБУ хоче зробити свого екс-заступника представником України в МВФ ще до закінчення терміну повноважень чинного представника Києва в фонді.

  Глава НБУ Валерія Гонтарева подала кандидатуру свого колишнього заступника Владислава Рашкована на посаду представника України в МВФ.

  Про це повідомляє DT.UA, зазначаючи, що наразі термін повноважень чинного представника Києва в МВФ Олександра Петрика ще не закінчений.

  "За відомостями джерел в НБУ, Гонтарева раптово – до закінчення стандартного чотирирічного терміну повноважень нинішнього представника від України в раді директорів МВФ – подала на цю посаду кандидатуру Рашкована, якому для надбання необхідної компетенції та освоєння процедур МВФ може знадобитися більш, ніж півроку, в той час як переговори про виділення нового траншу МВФ ведуться вже зараз", – йдеться в повідомленні.

  При цьому наголошується: в НБУ з цього приводу вже заявили, що "Петрик іде із займаної посади у зв'язку з досягненням пенсійного віку" (при тому, що в раді директорів фонду немає вікових обмежень на дану посаду – ред.).

  Як відомоГонтарева купила цьогоріч будинок в Гореничах за 12,7 млн гривень.

  Теги : МВФ нбу гонтарева Рашкован
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів