Будинок вартістю $2 млн за вигідне Ахметову рішення – журналістське розслідування

  23 Серпня, 2016 15:54
  Співмешканка Дмитра Вовка купила маєток за місяць до затвердження НКРЕКП вигідної Ахметову нової методики визначення ціни на електрику.
  Дмитро Вовк
  Дмитро Вовк

  Співмешканка голови Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних тарифів Дмитра Вовка купила будинок під Києвом вартістю 1,5-2 мільйони доларів.

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші".

  При цьому підкреслюється: купівля маєтку відбулась за місяць до затвердження НКРЕКП вигідної олігарху Рінату Ахметову нової методики  визначення ринкової ціни на електроенергію.

  Водночас, наголошується:  попри те, що маєток, площею 800 кв. м, та півгектарна ділянка землі біля нього офіційно належать невідомій загалу Лілії Сільченко, а задокументованого зв’язку між нею та Вовком немає, "сусіди Сільченко упізнали фотографію Вовка, а журналісти програми пізно увечері зустріли голову НКРЕКП під її будинком".

  Раніше сусідній з будинками екс-міністрів палива й енергетики Юрія Бойка та екології Миколи Злочевського маєток належав заступнику голови ВР та співзасновнику телеканалу "Інтер" Олександру Зінченку, який в 2004 році офіційно купив його за 250 тисяч доларів.

  Теги : Рінат Ахметов НКРЕКП Дмитро Вовк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів