Головний кадровик Держбюро розслідувань працює на нардепа Пашинського

  13 Травня, 2019 16:02
  Високопоставлений чиновник ДБР керує благодійним фондом депутата, якому зобов'язаний посадою.

  Начальник управління кадрової роботи Державного бюро розслідувань (ДБР) Віталій Француз неофіційно керує роботою благодійного фонду народного депутата Сергія Пашинського.

  Про це інтернет-виданню UA1 стало відомо з власних джерел.

  Будучи держслужбовцем центрального апарату ДБР, Француз координує роздачу продуктових пайків від імені Пашинського напередодні парламентських виборів.

  Виборців заохочують голосувати за причетного до багатьох корупційних скандалів нардепа, роздаючи набори продуктів загальною вартістю близько 500 гривень.

  Офіційно президентом благодійного фонду Сергія Пашинського є дружина нардепа Руслана. Але фактично всю роботу із забезпечення виборців продуктами організовує Віталій Француз.

  З 2006 року він є найближчим соратником Сергія Пашинського. Їх пов'язує спільна партійна робота в "Батьківщині".

  У 2015 році Француз став одним з тих, хто забезпечував "прикриття" для людей Пашинського під час рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

  Пізніше він отримав посаду в ДБР завдяки нардепу Пашинському – спочатку Француза не допустили до конкурсу на заміщення вакантних посад в Бюро. Але в 2018 році він таки став співробітником центрального апарату.

  Раніше американський бізнесмен Ігор Бойко звинуватив президента Петра Порошенка в організації рейдерського захоплення і зупинці роботи Житомирської кондфабрики "ЖЛ" – одного з основних конкурентів президентської корпорації Roshen.

  Теги : Батьківщина сергій пашинський ДБР Віталій Француз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів