Голова Херсонської ОДА різко заперечує підозру в причетності до вбивства Гандзюк

  29 Сiчня, 2019 13:02
  Чиновник закликав "не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи".

  Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заперечує свою причетність до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, через який вона померла.

  Гордєєв написав на своїй сторінці в Facebook, що "розуміє емоції батька Катерини Гандзюк", який втратив єдину доньку, тож домагається справедливості.

  "Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей", – написав керівник Херсонської ОДА.

  За словами Гордєєва, аналізуючи останні інформаційні випади, в тому числі з використанням його імені та посади, він переконується, що "батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в "тіні".

  Він також запевнив, що справу буде доведено до кінця.

  "Все, що в наших силах, ми спрямуємо для пошуку винних осіб. Я відкритий для допомоги та повністю згоден з тим, що такі страшні речі не можуть відбуватися на Херсонщині та залишатися безкарним. Бог все бачить", – додав він.

  Нагадаємо, у штабі БПП прийняли рішення заборонити губернатору Херсонської області Андрію Гордєєву брати участь у форумі, на якому Петро Порошенко має оголосити про своє висунення в президенти, після того як батько загиблої активістки Катерини Гандзюк звинуватив губернатора в причетності до вбивства його дочки.

  Теги : Херсонська область Андрій Гордєєв Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів