Голосування за децентралізацію має відбуватись виключно на фоні прогресу Мінська-2 – Порошенко

  23 Сiчня, 2016 17:46
  Президент України закликав політиків працювати над законодавчим забезпеченням процесу децентралізації, наголосивши, що голосування конституційних змін має передувати поверненню Україною контролю над кордоном з РФ.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко під час свого сьогоднішнього виступу на засіданні Асоціації міст України закликав політиків працювати над законодавчим забезпеченням процесу децентралізації, наголосивши, що "для цього потрібно майже 500 нових законів".

  При цьому Порошенко закликав почати роботу в цьому напрямку до того, як у парламенті будуть прийняті зміни до Конституції в частині децентралізації: "Проектом передбачено на ці зміни 2 роки, але треба прибрати звичку українського парламентаризму все готувати за останню ніч. Це безумовно впливає на якість законопроектів".

  Крім того, Президент наголосив: жодних ознак федералізації у змінах до Конституції немає, та додав, що друге читання конституційних змін щодо децентралізації "має відбуватися на фоні очевидного і вирішального прогресу у здійсненні пунктів Мінських угод, які мають бути виконані до кінця 2016 року  - має бути  припинення вогню і повна тиша, звільнення заручників, допуск ОБСЄ, виведення російських  регулярних військ, найманців та бойової техніки за межі України, проведення виборів відповідно до українського законодавства, з дотриманням стандартів ОБСЄ". 

  Порошенко також підкреслив: "голосування конституційних змін буде кореспондуватися і має передувати поверненню українського контролю над кордоном".
  Теги : Порошенко кордон ОБСЄ федералізація децентралізація мінські домовленості вибори в донбасі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів