Гнап: "Рішення про моє зняття з виборів має прийматись на з’їзді партії"

  9 Лютого, 2019 09:57
  Колишній журналіст не збирається сам зніматися з виборів.

  Кандидат у президенти Дмитро Гнап не ухвалить остаточне рішення щодо зняття своєї кандидатури до з'їзду партії "Сила людей".

  Про це колишній журналіст написав в Facebook.

  За словами Гнапа, його висунули кандидатом у президенти після праймеріз на з’їзді партії і тому, саме на повторному з’їзді мають вирішити питання про його зняття.

  "Політрада нашої партії закликала мене знятися з президентських перегонів. Поважаю думку колег. Але рішення про мою участь у виборах було прийнято після перемоги у праймеріз. Де мене підтримала більшість членів партії, які взяли участь у голосуванні. І затверджене це було з'їздом партії. Тому, попри сьогоднішню заяву політради, найважливішою в цьому питанні є думка з'їзду. Давайте відверто і відкрито на ньому про все поговоримо", – заявив Гнап.

  Також Гнап зазначив, що він не вважає правильним зніматися з президентських перегонів, оскільки він має підтримку багатьох людей.

  "Не варто ухвалювати поспішних рішень. До речі, в партії є Центральна Контрольно-Ревізійна Комісія, яка може провести перевірку і надати свої висновки з'їзду. На її питання я теж готовий відповідати, якщо такі будуть", – зазначив Гнап.

  У 2015 році журналісти-розслідувачі проекту "Слідство.Інфо" отримали від європейських партнерів премію у розмірі 15 тисяч євро. Кошти вирішили перерахувати на потреби Збройних сил. Попри це, виявилося, що залишок премії  у розмірі понад 9 тис. євро досі знаходяться на рахунках колишнього керівника проекту Дмитра Гнапа.

  Нагадаємо, раніше "Сила людей" почала вимагати, щоб Гнап зняв свою кандидатуру з президентських виборів, а 2,5 млн грн зібраних пожертв віддав політсилі.

  Теги : президентські вибори Сила людей Дмитро Гнап
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів