Глава "Нафтогазу" обходиться українцям у 2 млн грн на місяць

  26 Сiчня, 2017 13:13
  Це щомісячна зарплата Коболєва, але періодично йому доплачують ще мільйон "за внесок у загальні результати роботи".

  Умови трудового контракту глави правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва і колективний договір дозволяють істотно варіювати кінцевою сумою заробітної платні.

  Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на відповідні документи.

  Так, згідно із додатковою угодою до трудового договору від 13 квітня 2016 року посадовий оклад Коболєва складає 1,041 млн гривень. Крім того, глава "Нафтогазу" отримує щомісячну премію "на умовах і в розмірі відповідно до колективного договору підприємства".

  Як зазначає видання, наразі в "Нафтогазі" діє колективний договір від 25 червня 2012 року. Відповідно до нього преміювання співробітників апарату держкомпанії можливо на рівні до 200% від посадового окладу.

  У щомісячному режимі виплачується половина із них (100%) "за виконання виробничих функцій і завдань". Тобто систематична зарплата керівника НАКу становить 2,082 млн гривень на місяць.

  Інші 100% виплачуються не системно "за внесок у загальні результати роботи". В такому разі щомісячна сумарна винагорода Коболєва може досягати 3,123 млн гривень.

  Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" має намір витратити у 2017 році на охорону глави правління компанії Андрія Коболєва понад 800 тис. гривень.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв зарплата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів