Глава Мін’юсту Петренко пересів з джипа на легковик

  16 Лютого, 2017 22:17
  Після невдалої спроби приховати неробочі стосунки зі своїм замом, міністр вирішив, що треба змінити авто.

  Міністр юстиції Павло Петренко пересів на легковий автомобіль Toyota Camry після того, як його було помічено під час здійснення справжнього відволікаючого маневру, щоб непомітно сісти в джип Toyota Sequoia, де на нього чекала його заступник Наталія Севостьянова.

  Як повідомляє "Страна", на авто Toyota міністр приїхав у четвер, 16 лютого, на церемонію відкриття Центру ювенальної пробації для роботи з неповнолітніми особами (віком від 14 до 18 років), які є обвинуваченими або засудженими за скоєння кримінальних злочинів.

  Зазначену машину, яку, згідно з е-декларацією, міністр юстиції орендує у ТОВ "Адвокатська компанія "МЛГРУП", було припарковано на подвір’ї на вул. Забіли в районі Деміївки.

  Зауважимо, що сам Петренко за кермо авто не сідає. Він користується послугами водія, який чекає на очільника Мін’юсту в машині.

  До речі, автівка Toyota Camry міністра Петренка раніше неодноразово була впіймана на порушенні правил дорожнього руху. Зокрема, вона розверталася в недозволеному місці й паркувалася під заборонним знаком.

  Додамо також, що на відкриття Центру приїхала й заступниця міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Анастасія Дєєва.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко Наталія Севостьянова Анастасія Дєєва
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів