Глава ГПУ Луценко, який не має юридичної освіти, набиратиме до прокуратур людей без досвіду роботи

  16 Квiтня, 2018 15:58
  Генпрокурор заявив про новий принцип добору прокурорів до місцевих прокуратур.

  Генпрокурор Юрій Луценко анонсував запровадження нового принципу добору прокурорів до місцевих прокуратур, за яким відповідний досвід роботи не братиметься до уваги, а особисті співбесіди будуть скасовані.

  Таку заяву він зробив під час спілкування з журналістами після відкриття навчання зі спецпідготовки кандидатів у прокурори в Нацакадемії прокуратури, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Не буде жодних співбесід. Йдеться лише про тести, екзамени, модулі. Результат покаже державна атестація. Я очікую нової крові. Бо це вперше, коли абсолютна більшість, майже 80%, люди з поза системи. Двері відкриті для тих, хто раніше ніколи не працював в органах прокуратури", – йдеться в заяві.

  При цьому він повідомив про майбутнє підвищення  мінімальної зарплати місцевих прокурорів до 13 тис. гривень та наголосив: кандидати, які покажуть найвищі результати на тестуванні, матимуть змогу самостійно обирати місце роботи – "Ніхто не зможе їм у цьому завадити, вони будуть призначені на ці посади автоматично".

  Як повідомлялося раніше, Національне агентство з питань запобігання корупції почало повну перевірку електронних декларацій керівників антикорупційних органів та Генеральної прокуратури України.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів