Глава Державіаслужби займається дерибаном ринку – представник авіакомпанії

  8 Липня, 2015 15:05
  Президент авіакомпанії UM Air Родріг Мерхеж назвав конфлікт між Саакашвілі та Антонюком запізнілим.

  Відсторонений глава Державіаслужби Денис Антонюк одноосібно приймає рішення у відомстві.

  Про це на прес-конференції розповів президент авіакомпанії UM Air Родріг Мерхеж.

  "Антонюк замість того, щоб займатися своєю справою – безпекою польотів, займається дерибаном ринку між нами. Вірніше не між нами, а в сторону МАУ. 
  Антонюк, який був призначений ще в травні минулого року і по сьогодні одноголосно приймає рішення. Навіть якщо члени комісії приймають якесь рішення, то ще не факт, що пан Антонюк це затвердить або прийме", – розповів він.

  Представник авіакомпанії назвав конфлікт між Саакашвілі та Антонюком запізнілим.

  "Тому що у нас конфлікт з Антонюком вже рік. Якщо він дозволяє собі з чиновниками такого рангу вживати такі слова, як труп, то можете собі уявити, як він себе веде по відношенню до нас. Ми до нього (Антонюка – Ред.) бігаємо кожен день по 20-30 разів для того, щоб отримати підпис на будь-якому документі. Тому що у нас так бізнес ліцензований, що (бігаємо – Ред.) з кожного приводу. Можете уявити, як ми ведемо з ними бізнес. У нас вже цілі дивізії співробітників, які живуть в Державіаслужбі та збирають ці підписи", – зазначив Мерхеж.

  Нагадаємо, наприкінці червня губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі влаштував скандал на засіданні комісії Державіаслужби з видачі призначень на авіамаршрути.

  Екс-президент Грузії звинуватив главу відомства Дениса Антонюка, який раніше працював у МАУ, в корупції і лобіюванні інтересів найбільшого українського авіаперевізника.

  Пізніше Кабмін відсторонив Антонюка від виконання своїх обов'язків до завершення службового розслідування.

  Зазначимо, що авіакомпанія МАУ належить олігарху Ігорю Коломойському.

  Теги : Державіаслужба Денис Антонюк авіакомпанія UM Air Родріг Мерхеж
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів