Геращенко: у МВС передбачили, що суд буде виправдовувати продавців бурштину

  5 Серпня, 2015 13:51
  У відомстві знали, що затриману партію бурштину будуть намагатися повернути господарю, а їх зроблять винуватими.

  Радник глави МВС та народний депутат з фракції "Народний Фронт" Антон Геращенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував ситуацію, згідно з якою затриманий вчора неочищений бурштин виявився начебто власністю державного підприємства "УкрБурштин".

  Геращенко, повідомив, що ще вчора під час пред’явлення перед суспільством мікроавтобусу з 2,6 тонни бурштину на суму 60 млн гривень, один з заступників міністра сказав про те, що "чесний суд" та прокуратура через декілька тижнів назвуть затримання бурштину помилкою і повернуть його власнику.

  Також Геращенко, з посиланням на джерела серед заступників міністра економіки, розповів, що державне підприємство "УкрБурштин" захоплене групою осіб за допомогою судових рішень і навмисно була введена в стадію банкрутства для використання, як "ширми", "парасольки" для прикриття незаконних схем розкрадення українських ресурсів. На цей момент Міністерство економіки намагається повернути контроль над державною компанією, але всі спроби блокуються судами в інтересах групи осіб, які захопили контроль над компанією. Геращенко зазначив, що сума заборгованості "УкрБурштину" складає всього 7,2 млн гривень і це при тому, що у затриманому автобусі було бурштину на 60 млн гривень.

  Нардеп пообіцяв, що разом з іншими парламентарями, чиновниками МВС та журналістами буде добиватись арешту нелегального бурштину та покарання для усіх фігурантів справи. 

  Теги : МВС Антон Геращенко бурштин
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів